Podcasty

Tutaj znajdziesz krótkie podcasty, które zmieniają Świat.

#8 Moje doświadczenie z norweskim przedszkolem

Najdłuższy podcast ever (25 minut!) – o norweskim przedszkolu. Wszystko, co w nim mówię, opieram na moim doświadczeniu. To taki podcast bardziej z serii „odkrywam Skandynawię” – jestem ciekawa, jak Wam się spodoba 🙂

#7 Czy do wychowania i do rodzicielstwa potrzeba metod?

Podcast o bezsilności, metodach i zaufaniu. W tle słychać moje dzieci w dzikiej zabawie, a melodię na wstęp i zakończenie podcastu postanowiłam nagrać sama – to melodia z mojej piosenki o białym koniu 🙂#6 Co dadzą ci seminaria FamilyLab?

Co to są seminaria FamilyLab? Do kogo są skierowane? Kto je prowadzi? Dlaczego bardzo je lubię? Czym różnią się od warsztatów? Czego możesz się spodziewać po seminariach? Posłuchaj krótkiego podcastu.

#5 Narzędzia przywódcy w rodzinie – podcast do e-booczka

Pobierz e-booka tu: E-DOBRO i posłuchaj o tym, czym dla mnie są narzędzia przywódcy.

#4 Poczucie własnej wartości

Jak pomóc dziecku w trudnej sytuacji? Co zrobić, gdy dziecku jest smutno, przykro, złości się albo frustruje? Jak pomóc sobie?

#3 Język osobisty

O najlepszym i najskuteczniejszym języku!

#2 Dbanie o siebie jesienią

A tu poleca się drugi. W 8 minut dowiecie się, jak dbać o siebie, co zrobić w przypadku, gdy nam nie wyjdzie, do czego użyć poczucia winy, jak ugotować zupę. I czemu zachęcam do więdnięcia. O.

#1 Przywództwo w rodzinie według Jespera Juula

Błąd RSS: A feed could not be found at https://www.spreaker.com/show/4182910/episodes/feed. A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.

Ta dam!!!! Podcast numer 1!!! O przywództwie w rodzinie! Jestem bardzo dumna z tego dzieła, to mój pierwszy podcast i uważam, że jest naprawdę wartościowy. Zapraszam do słuchania 🙂

*muzyka: https://www.purple-planet.com